آخرین بروزرسانی : 1390/04/24
ورود به سايت
 
 

در صورت عدم تعاملات سازنده بین دستگاههای متولی ممکن است مسیر ترانزیتی
ثبت شده در تاريخ 03/09/1388
 

معاون اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان سیستان و بلوچستان گفت: در صورت عدم تعاملات سازنده بین دستگاههای متولی ممکن است مسیر ترانزیتی از استان به افغانستان تغییر یابد که در این صورت مردم استان متضرر خواهند شد.
به گزارش خبرنگار مهر در زاهدان، علی خانقایی صبح دوشنبه در دیدار تشکلهای صنفی حمل و نقل و نماینده فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان با مدیرکل حمل و نقل و پایانه های این استان روان سازی تردد ناوگان ترانزیتی را مهمترین هدف در زمینه حمل و نقل جاده ای اعلام کرد.
معاون حمل و نقل اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تلاشهای صورت گرفته جهت حفظ مسیر ترانزیتی از داخل خاک استان به افغانستان قابل تقدیر بوده اما در صورت عدم تعاملات سازنده بین دستگاههای متولی ممکن است مسیر ترانزیتی تغییر یابد که در این صورت مردم استان متضرر خواهند شد.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان سیستان و بلوچستان نیز با اعلام اینکه نگرش جزیره ای مهمترین دلیل مشکلات فعلی بخش حمل و نقل است، اظهار داشت: خلأ موجود ناشی از عدم کار کارشناسی است و باید دیدگاه ها در چارچوب قانونی و کارشناسی مطرح شده و روند اجرا به خود بگیرد.
علیرضا مجرد بیان داشت: صنعت حمل و نقل جاده ای بارزترین زمینه ای است که اصل 44 در آن صورت گرفته و بخش خصوصی به عنوان مهمترین رکن در این بخش سرمایه گذاری کرده و مدیریت آن را هم بر عهده دارد.
وی تصریح کرد: بخش حمل و نقل جاده ای با سایر بخشهای دیگر ارتباط تنگاتنگی دارد که نگاه انتزاعی به این بخش باعث خواهد شد تا کارایی و اثربخشی لازم را نداشته باشد.
نماینده فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان نیز در این نشست تعامل را مهمترین عامل رفع موانع و مشکلات موجود در بخش حمل و نقل جاده ای از جمله باکهای غیرمجاز، جابجایی اتباع خارجی و تردد ناوگان خارجی از قلمرو استانی عنوان کرد
.

 
 
   
   
شناسه کاربری
  نـــام
  پست الکترونیکی
1399/07/01 تاریخ ارسال
  متن پیام
     
بازگشت
 
برای مشاهده لیست کامل نمایندگیها کلیک فرمائید.


Gostaresh Shahed
سیستم صدور بارنامه تحت وب

شرکت حمل و نقل گسترش شاهد نسبت به صدور بارنامه تحت سیستم وب در کلیه شعب و نمایندگی های خود اقدام نموده است .

برای رهگیری وضعیت کالاهای خود به این بخش مراجعه فرمائید .


برای مشاهده  تعرفه های  حمل و نقل کلیک فرمائید.


تعرفه های

اهواز تا     کیلومتر  

   
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت هوش افزای شفق می باشد
Skip Navigation Links